Raszka Sport – serwis, sklep i wypożyczalnia nart Wisła i Szczyrk

WYPOŻYCZALNIA NART STöCKLI

 

WYPOŻYCZALNIA NART STöCKLI

 

WYPOŻYCZALNIA NART STOCKLI

Nasza tegoroczna oferta wzbogaciła się o wysokiej klasy sprzęt szwajcarskiej marki Stöckli. Zapraszamy do naszych wypożyczalni Raszka Sport Szczyrk oraz Raszka Sport Wisła, gdzie będą mogli Państwo sprawdzić możliwości nart.

 

SL

Stockli Laser SL

Dynamiczne i perfekcyjne. Uosobienie szybkości i perfekcyjnego trzymania na krawędzi w jednym. Precyzyjne sterowanie ze sprawdzoną w Pucharze Świata technologią Vario Racing Technology i znakomite krawędziowanie nawet na najstromszych stokach dzięki Full Edge Contact Technology. Wszystko to sprawia, że są to fantastyczne narty slalomowe. W nowym modelu Laser SL fani krótkich skrętów dostaną dokładnie to czego szukali.

Dostępne w:

Raszkasport Wisła,

Raszkasport Szczyrk

GS

Stockli Laser GS

Narty stworzone do szybkiej jazdy, precyzyjnej kontroli w skrętach i maksymalnego przyspieszenia po wyjściu ze skrętu. Słowem: idealne narty gigantowe. Doświadczenie i wiedza zaczerpnięta z produkcji nart zawodników z Pucharu Świata sprawiła, że powstały narty do amatorskiego ścigania idealne do skrętów o średnim i długim promieniu.

Dostepne w:

Raszkasport Wisła,

Raszkasport Szczyrk

SC

Stockli Laser SC

Twój idealny towarzysz na sportowe dni na stoku. Niezależnie od tego, czy są to strome czy płaskie trasy, twarde czy miękkie warunki czy też szybkie lub luźne przejazdy, te all-roundowe narty mają wszechstronne zastosowanie. Zapewniają maksymalną wydajność i najlepszą zabawę. Różnorodność funkcji technologicznych oznacza, że narty będą świetnie wyglądać i działać jeszcze lepiej w każdej sytuacji.

Dostępne w:

Raszkasport Wisła,

Raszkasport Szczyrk

SX

Stockli Laser SX

Narty Stockli Laser SX to narty wzorowane zawodniczą wersją narty do ski cross'u. Niezwykle stabilne i precyzyjne prowadzenie zarówno w krótkich jak i długich skrętach gwarantuje, że Stockli Laser SX to prawdziwa przyjemność jazdy w każdych warunkach. Relatywnie szeroki nos i talia zwiększyły wydatnie stabilność, a taliowanie umożliwia szybkie przechodzenie ze skrętu w skręt. Wyposażone w technologię Turtle Shell dają jeszcze większe wsparcie na stoku

Dostępne w:

Raszkasport Wisła,

Raszkasport Szczyrk

CX

Stockli Laser CX

Sportowy, wszechstronny model, który inicjuje skręty jeszcze szybciej dzięki nowej geometrii dzioba. Dzięki technologii Turtle Shell Racing uzyskana została dodatkową stabilność bez utraty ani odrobiny płynności. Zmieniając rytm z ciasnych do wypuszczonych skrętów, CX pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Dostępne w:

Raszkasport Wisła,

Raszkasport Szczyrk

AX

Stockli Laser AX

Ciesz się świeżym śniegiem o poranku, wycinaj ciasne skręty po południu. Im więcej nacisku przekładasz na nartę, tym mniejszy jest rocker i tym dłuższa linia kontaktu krawędzi ze śniegiem.

Dostępne w:

Raszkasport Szczyrk

Scale

Stockli SCALE Delta

Wszechstronny model  Scale Delta ciężko pracuje nad tym aby zachować swoją miękkość. Absorbuje wszystkie uderzenia, a jego idealny kształt łopaty i Rocker sprawiają, że narty płyną w każdym terenie. Te cechy sprawiają, że narty dostosowują się do Ciebie i do Twojego stylu jazdy.

Dostępene w: 

Raszkasport Szczyrk

SL FIS

Stockli Laser SL FIS

Zawodnicze narty do slalomu.

Dostępene w:

Raszkasport Wisła,

Raszkasport Szczyrk

 

 

Call Now Button